Landscape Solutions
Мощення

Проїзди, стоянки

Мощення

Доріжки, тротуари

Мощення

стежки

Мощення

покриття

МОЩЕННЯ ДОРІЖОК

З нами ви зможете реалізувати найвишуканішу ідею гармонійного поділу саду на окремі зони за допомогою декоративних та пішохідних доріжок.

Зроблена з натурального або декоративного каменю, з дерева або трави, клінкерної цегли або спеціального бетону доріжка стане справжньою ланкою між усіма, навіть найзатишнішими, куточками вашої зеленої обителі, надасть їм чарівну, неповторну індивідуальність. Компанія успішно виконує виготовлення будівельних майданчиків, тенісних кортів та майданчиків зі спеціальним покриттям для дітей.

Доріжки є життєво важливим елементом усієї композиції саду та надають йому індивідуальності.

На ваше бажання наші дизайнери можуть розробити оригінальне рішення малюнка дорожнього покриття, щоб доріжки були яскравим та цікавим елементом вашого саду, що дозволить уникнути одноманітності у сприйнятті ландшафту. Якщо ділянка має великий перепад рельєфу, то не уникнути влаштування підпірних стін та сходів для переходу з одного рівня саду на інший. Вони дуже пожвавлять сад, розбивши його на кілька окремих ділянок.

 

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ПОКРИТТЯ ДОРІЖОК

  • Натуральний камінь
  • Декоративна плитка
  • Плити з бетону
  • Клінкерна цегла
  • Бетон та декоративний бетон
  • Дерево та трава

Окрім доріжок та покриттів у комплексному благоустрої може бути запропоновано виготовлення спортивних майданчиків, тенісних кортів, дитячих майданчиків із спеціальним покриттям.

Орієнтовні ціни

Вартість робіт з мощення залежить від обсягу та складності робіт.

Мощення

Проїзди, стоянки

Мощення

Доріжки, тротуари

Мощення

стежки

Мощення

покриття