Landscape Solutions
Освітлення

паркове

Освітлення

архітектурне

Освітлення

підсвічування

ЛАНДШАФТНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Нові технології освітлення в ландшафтному дизайні дозволяють створити додаткові оригінальні елементи декору вашого ландшафту і принести чари світла у Ваш сад.

Фахівці нашої компанії забезпечать підсвічування доріжок, квіткових композицій або окремо взятих сегментів саду у нічний та вечірній час. Компанія Landscape Solutions здійснює виконання проектів "під ключ".

Коли вечір змінює день, сонце залишає Ваш сад, перетворюючи його на сутінкове царство, кольори тускнуть, і, здається, ніби життя в ньому завмирає. Але все можна виправити.

Продовжити день, надати саду вишукану красу в нічний час, можна за допомогою вміло розробленого проекту ландшафтного освітлення та не менш вмілого його втілення у життя. Штучним світлом можна підкреслити красу альпінарію, змусити заграти кришталевими бризками фонтан та водоспад, висвітлити ефектний чагарник і надати загадковості розарію. Загалом, продовжити чарівність саду, коли теплий літній вечір поступається місцем ночі, допоможе світло.

Орієнтовні ціни

Вартість робіт становить від 30% від вартості обладнання.

Освітлення

паркове

Освітлення

архітектурне

Освітлення

підсвітка

Підсвічування саду має переслідувати конкретну мету – зручність та безпека при пересуванні садом у темний час доби, фокусування нашої уваги на найбільш цінні об'єкти садового ландшафту, розставляння акцентів у саду. При цьому важливо, щоб світло не руйнувало атмосферу затишку та комфорту.

Підсвітка може бути функціональним (освітлення загального призначення) та декоративним. Підсвідка загального призначення – це світильники на відкритій терасі та вздовж доріжок, біля ганку, під'їзду до гаража, паркувального майданчика тощо. Для функціонального освітлення зазвичай використовують стовпові або настінні світильники. Відповідно до загального дизайну саду та будівель вибирають світильники в стилі класики, модерну або хай-теку. За бажанням можна замовити і ексклюзивні світильники. Вдень вони виконують декоративні функції. Це справа смаку та загальної ідеї дизайну. Але неодмінна умова для садового освітлення – міцність конструкції світильника, металевий корпус та ударостійкий плафон.

Декоративне освітлення створює в саду настрій, дозволяє розставити акценти, привернути увагу до красивої рослини або садової скульптури, підкреслити незвичайну крону дерева і змусити заграти не тільки струмені фонтанів і водоспадів, а й воду ставка.

У великому саду вечірнє освітлення допоможе виділити деякі зони, а малому візуально розширює межі. Зробити це простіше, знаючи особливості світла.

Наприклад, тепле світло наближає об'єкт освітлення, а холодне, навпаки, відсуває. Декоративні світильники найчастіше приховані, лише у темний час доби підсвічують ті чи інші куточки саду, вдень вони практично непомітні.

Варіантів застосування функціонального та декоративного освітлення існує безліч. Можна використовувати тінь, яке досягається шляхом встановлення світла безпосередньо перед об'єктом. Перетинає світло освітлює заданий об'єкт одразу з двох сторін, що вигідно виділяє його. Для рослин, чагарників, невисоких будівель часто використовують підсвічування знизу, створюючи цим ефектну тіньову гру. Дуже романтично виглядає сад, у нічний час освітлений місячним світлом за допомогою спеціального місячного підсвічування. Покрокове підсвічування, як правило, використовують для освітлення доріжок. Підсвічування зверху застосовують для посилення контрасту квітів та рослин у нічний час доби. Для підсвічування окремих елементів у саду крім звичайних ламп розжарювання використовують люмінесцентні та галогенні лампи, світильники на сонячних батареях, світлодіоди, волоконну оптику (фібероптика), широко застосовуються різні світлофільтри та розсіювачі світла.

Проектування системи освітлення краще проводити одночасно з розробкою проекту озеленення ділянки. Адже безглуздо, та й накладно валити вже прокладені доріжки, перекопувати газон та квітники заради того, щоб прокласти електрокабель.

Ми з радістю допоможемо Вам у цьому.