Landscape Solutions
Системи поливу

ландшафти

Системи поливу

спортивні об'єкти

Системи поливу

агрогосподарства

СИСТЕМИ ПОЛИВУ

Сучасний автоматичний полив

Зростаючі потреби у воді перетворили стародавнє мистецтво зрошення на сучасну науку. Landscape Solutions завжди стоїть на передньому рубежі, надаючи клієнтам найкращі розробки у галузі інтелектуального автоматичного поливу.

Ефективні системи поливу є ключем до підтримки вашого ландшафту здоровим і яскравим - ось чому досвідчені фахівці Landscape Solutions неодмінно розроблять і встановлять ідеальну систему для ваших унікальних потреб. Від встановлення нової автоматичної системи поливу – до модифікації чи оновлення існуючих систем – ми аналізуємо ваш ландшафт та розробляємо ідеальну систему для вашої власності. Наші фахівці також навчені діагностики та ремонту, так що наша команда може проаналізувати та виправити будь-які існуючі проблеми з зрошенням або дренажем.

Ми також наголошуємо на важливості збереження води та навколишнього середовища. Наші висококваліфіковані фахівці використовують новітні технології та якісне обладнання для поливу, включаючи інтелектуальні контролери. Ці контролери зрошення використовують датчики для визначення точної кількості води, яка потрібна вашому ландшафту. Наші технології дозволяють зменшити споживання води на третину або навіть більше, а також забезпечать здоров'я та красу ваших ландшафтних рослин та газонів.

Орієнтовні ціни

Проект системи поливу від $50 за сотку Влаштування системи поливу від $100 за сотку
Системи поливу

ландшафти

Системи поливу

спортивні об'єкти

Системи поливу

агрогосподарства

ЗРОШУВАЧІ

Це невід'ємна частина системи автоматичного поливу. Саме вони відповідають за розпилення та забезпечують подачу води рослинам. Величезний асортимент поливальних зрошувачів дозволяє втілити будь-який, навіть найскладніший проект. Підбір дощувачів – один із найважливіших моментів при проектуванні. Можливість «захоплення» зрошуваної площі дощувачем (радіус поливу) коливається від 0,6 до 30 м. Різні види форсунок можуть полити як невеликі клумби та альпійські гірки, так і величезні муніципальні ділянки, футбольні майданчики та гольф поля.

КОНТРОЛЕР

Це "мозок" системи. Він керує електромагнітними клапанами, забезпечуючи їхнє послідовне включення. Коли закривається клапан, контролер відкриває полив наступної зони. За допомогою контролера можна запрограмувати певні дні поливу, час увімкнення зон, тривалість поливу кожної зони. Деякі контролери оснащені додатковими функціями, наприклад сезонним регулюванням, можливістю підключення дистанційного пульта управління та ін, які покликані оптимізувати роботу системи. Також є автономні контролери, які не вимагають мережі 220V, а працюють за допомогою батареї (9V).

ONLINE КЕРУВАННЯ

Управління зрошенням на відстані. Неймовірно зручно керувати поливом за допомогою телефону без додаткових пристроїв, з будь-якої точки світу, де є доступ до Інтернету. Можливість керування великою кількістю контролерів за допомогою однієї програми, а також можливість переглядати звіт роботи системи за будь-який період.

Програма доступна в AppStore та GooglePlay безкоштовно

.

ЕЛЕКТРОМАГНИТНІЙ КЛАПАН

Керує групою дощів, що утворюють зону поливу. Кількість зон на ділянці залежить від багатьох факторів: складності дендроплану, ландшафту, параметрів водозабору. Відповідно, скільки зон поливу буде на ділянці, стільки і необхідно електромагнітних клапанів. Кожен клапан з'єднаний із встановленим контролером або кабелем, або радіо-зв'язку.

ДАТЧИКИ ПОГОДИ ТА МЕТЕОСТАНЦІЇ

На сьогоднішній день без них не обходиться жодна ділянка. При дощі, сильних поривах вітру або заморозках метеостанція відключить полив, тим самим захищаючи рослини і запобігаючи марній витраті води. Саме датчик погоди подбає про своєчасність, доречність поливу та економію витрат.

У НАС ВИ ЗМОЖЕТЕ:

  • Ознайомитись із найширшим вибором систем, призначених для поливу невеликих клумб, альпійських гірок, великих муніципальних ділянок, футбольних майданчиків або гольф полів.
  • Отримати повний комплекс послуг з гарантійного та сервісного обслуговування.