Landscape Solutions
Догляд за садом

весняні роботи

Догляд за садом

обслуговування

Догляд за садом

Підготовка до зими

КОМПЛЕКСНИЙ ДОГЛЯД

Ми повністю подбаємо про Ваш сад та присадибну територію з початку весни і до підготовки до зими. Ваші газони, квітники, сади та майданчики будуть виглядати чудово.

Комплекс весняних робіт необхідних для підготовки ділянки до вегетативного періоду (аерація, скарифікація, вичісування газону, внесення добрив на газон та під рослини, санітарна та формуюча обрізка дерев та чагарників, запуск та налагодження системи поливу, обробка газону та рослин від хвороб та шкідників).

Сезонне регулярне обслуговування та догляд за територією та насадженнями (сезонне обслуговування системи поливу, регулярний покос газону, внесення добрив та підживлення газону, реконструкція газону, хімічне та механічне видалення бур'янів, обрізка, стрижка та обробка від хвороб дерев та кущів, посад інженерів однорічників, пересадки рослин).

Заходи з підготовки території саду до зимового періоду (заходи з підготовки газону до зими, просушування та консервація системи поливу, внесення добрив та мікроелементів для покращення зимівлі газону та рослин, укутування стовбурів та крон рослин, утеплення кореневих шийок, заходи щодо захисту , а також від тварин.Зимова обрізка та формування крони хвойних рослин.)

Орієнтовні ціни

Вартість робіт з догляду за садами та присадибною територією вказана у нашому прайсі.

Догляд за садом

весняні роботи

Догляд за садом

обслуговування

Догляд за садом

підготовка до зими

Обслуговування комунікацій

Система ландшафтного освітлення, насосне та фільтрувальне обладнання, система поливу, дренажна система – все це потребує кваліфікованого обслуговування.

Не постійного, але епізодичного – заміна лампочок, чищення фільтрувальних компонентів та комплектуючих насосного обладнання, перевірка функціонування датчиків та регуляторів. Особливих навичок це не вимагає, але деяке профільне обладнання (насоси, фільтри, датчики) потребують вузькопрофільних фахівців. Система автоматичного поливу, автодоління та заміна води в басейнах або водоймах (якщо такі є) передбачає наявність додаткових комунікацій, що потребують періодичної уваги. Дуже важливу роль нормальному функціонуванні цих комунікацій грає якість води. Якщо враховувати, що це питання було вивчено заздалегідь, то особливих труднощів не повинно бути. Найкраще, коли автополив, водоймище або басейн обслуговується як комплексна система і роблять це профільні фахівці, оскільки є низка нюансів, які не фахівець може не врахувати. Основні профілактичні роботи з додаткових комунікацій найчастіше проводяться або навесні, або восени, тому можна вважати, що це «малоуходні» компоненти.

Догляд за дорожнім покриттям та малими архітектурними формами.

Тут досить багато специфіки, але будь-яке покриття вимагає хоча б мінімального догляду.

До нього можна віднести просте збирання. Але є додаткові роботи, які можуть бути необхідні для збереження цілісності та привабливості покриття – шліфування, просочення, фарбування. Іноді може знадобитися невеликий «косметичний» ремонт, такий як заміна пошкоджених елементів, корекція лінії контуру і т.п. зимовий час).

Газони, квітники, розарії, кущі та дерева.

Всі рослини тією чи іншою мірою – це динамічна складова Вашої ділянки. Вона зростатиме, розвиватиметься, видозміниться і без Вашої участі.

У разі обмеженого простору міжвидова боротьба набуватиме жорсткіші і яскраво виражені форми. В умовах неприродної конкуренції, без втручання ззовні через певний час відбудеться непомірне розростання одних видів і випадання інших. Конкуренція за поживні речовини, місце під сонцем, специфіка біології рослин – це може негативно позначитися на загальному стані ділянки. Тому дуже важливі регулярні та своєчасні заходи щодо догляду за ділянкою: косовиця газону, видалення бур'янів, добрива, підживлення та обробка від хвороб та шкідників, формувальне та санітарне обрізання дерев та чагарників тощо. Сад - це копітка праця. Його не можна порівняти з простим прибиранням у будинку, оскільки він містить у собі живі компоненти, які реагують на багато факторів і яким потрібна особлива майже щоденна увага. У саду будь-яке недогляд може спричинити наслідки, які потім складно ліквідувати. Тому догляд за садом краще довірити професіоналам.