Landscape Solutions

МОЩЕННЯ ДЕКОРАТИВНИХ ДОРІЖОК

Мощення декоративних доріжок

Для того, щоб зробити переміщення по ділянці максимально комфортним, а також для декоративного оформлення ландшафту та його продуманого поділу на функціональні зони у сфері ландшафтного дизайну використовують мощення декоративних доріжок.

Мощення декоративних доріжок – це важлива складова частина дизайнерської композиції Вашого ландшафту, планування та здійснення якої найправильніше довірити професіоналам, щоб виконання даного виду робіт виявилося найбільш якісним, як з технічної, так і з декоративної точки зору. Кваліфікований підхід до питання оформлення ділянки вимощеними доріжками убезпечить Вас від помилок у плануванні маршруту, форм та розмірів доріжки, а також допоможе у виборі найкращих матеріалів для створення гарної та довговічної дизайнерської композиції.

Матеріали для мощення штучних доріжок поділяються на дві основні групи: тверді та сипкі матеріали, кожен з яких має низку власних переваг та недоліків. Наприклад, тверді матеріали набагато надійніше з функціональної точки зору і довговічніші в експлуатації і прості в прибиранні та обслуговуванні. Сипучі, м'які матеріали для мощення доріжок – економічніші, екологічніші і, найчастіше, приємніші з естетичної точки зору, проте більш трудомісткі у догляді, менш довговічні та вимагають періодичного проведення косметичного ремонту. Вибір на користь одного з видів матеріалів зазвичай залежить від особистих переваг замовника, функціонального призначення доріжок та особливостей кожного конкретного ландшафту, на яких їх планується розміщувати.

Крім того, від вибору матеріалу для мощення штучних доріжок залежить дизайнерська композиція всього заміського ділянки. Декоративне оформлення штучних доріжок здатне підкреслити, а іноді навіть задати певний стиль дизайну Вашого саду. Наприклад, для створення сучасного міського стилю використовують мощення каменем та бетонними плитами, клінкер створить розслаблену атмосферу заміської ферми, а доріжки у стилі мінімалізму, декоровані яскравими кольорами з обох боків, явно вкажуть на голландський дизайнерський стиль Вашої ділянки.

Для мощення штучних доріжок найчастіше використовують такі види матеріалів:

  • Натуральний камінь
  • Гранітна бруківка
  • Клінкерна дорожня цегла та бруківка
  • Бетонні тротуарні плити
  • Дерево
  • Щебінь
  • Галька
  • Пісок
  • Спеціальна декоративна кора для мощення штучних доріжок.

Мощення штучних доріжок – це одна з найважливіших складових дизайну Вашого саду, яка визначає його стиль, функціональність та гармонійність декоративного оформлення. Ми рекомендуємо замовити мощення штучних доріжок у компанії, що має багаторічний досвід роботи у сфері ландшафтного дизайну та проведення будівельних та садових робіт будь-якого рівня складності.