Landscape Solutions

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОЗЕЛЕННЯ ТЕРИТОРІЇ

Про озеленення території

Озеленення території – це комплекс робіт, пов'язаних із посадкою рослин для благоустрою та створення привабливого зовнішнього вигляду присадибної ділянки.

У формуванні стильного та гармонійного ландшафту озеленення території відіграє найважливішу роль. При створенні плану озеленення території необхідно враховувати безліч важливих факторів: вихідний стан грунту, наявність природних водойм, кліматичні умови (температура повітря, рівень вологості та освітлення).

Ми рекомендуємо проводити озеленення території виключно за допомогою професіоналів своєї справи, які зможуть підібрати оптимальні рішення для благоустрою ділянки з урахуванням усіх вищевказаних факторів та Ваших особистих побажань.

Приватне озеленення території завжди виходить з Вашого уявлення про ідеальну ділянку та проектується спеціально під ваші уподобання з урахуванням усіх функціональних особливостей. Наші фахівці підготують проект із озеленення: допоможуть визначитися з сортами, видами та кількістю рослин, оформленням рослинних композицій, розділять територію на функціональні зони та підберуть найкращі місця для посадки рослин. Ретельно продуманий проект із озеленення території з урахуванням усіх особливостей конкретної ділянки, допоможе уникнути безлічі помилок та уберегти Вас від зайвих матеріальних витрат. Наприклад, процес відбору рослин для озеленення конкретного ландшафту має відбуватися з урахуванням їх особливостей. Різноманітні види рослинних композицій повинні не тільки гармоніювати між собою в декоративному плані, а й відповідати один одному з погляду своїх вікових особливостей та періодів цвітіння. Комплексний підхід до вирішення поставлених завдань забезпечить гарантоване якісне, довговічне та гармонійне рослинне оформлення Вашої ділянки у будь-яку пору року.

Ретельно підібрані та правильно розміщені на території рослинні композиції, крім створення декоративного ефекту, можуть також виконувати безліч корисних функцій, найбільш поширені з яких: створення живоплотів, захист від вітру та сонця, а також створення додаткового захисту для різних архітектурних форм за допомогою вертикального озеленення таких об'єктів.
Варто зазначити, що для міського озеленення вертикальне розташування рослин іноді може виявитися не тільки найбільш оптимальним, але й можливим варіантом благоустрою. Незважаючи на проблеми з обмеженням простору та екологічними факторами, міське озеленення території є однією з найцікавіших сфер ландшафтного дизайну та відкриває можливості для безлічі нестандартних та високотехнологічних рішень.

Ми впевнені, що незалежно від розташування та вихідного стану Вашого ландшафту, скориставшись послугами нашої компанії з озеленення території, Ви отримаєте саме те, про що мріяли.