Landscape Solutions

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЛІВ ТЕРИТОРІЇ

Про полив території

У процесі створення ландшафтного дизайну окрему увагу варто приділити системі поливу рослин. Оскільки саме від обраної системи поливу та її професійної установки залежатиме якість догляду за Вашим садом.

Грамотний комплексний догляд за рослинами починається з визначення типу оптимальної зрошувальної системи та створення плану автоматичного поливу.

Системи автономного поливу – це досконало продуманий гідротехнічний комплекс, що дозволяє виробляти полив території за спеціально заданим графіком. У порівнянні з ручним поливом, система автоматичного поливу має низку незаперечних переваг:

Простота експлуатації.

Автономний полив території здійснюється відповідно до плану автоматичного поливу та даних спеціальних датчиків погоди, що дозволяє суттєво заощадити Ваші сили та час на полив ділянки.

Контролює обсяг води, що використовується, залежно від умов навколишнього середовища і типу рослин, що поливаються.

Конструкція системи автоматичного поливу передбачає розрахунок оптимальної кількості води відповідно до даних метеостанції та плану посадок Вашої ділянки. За допомогою датчиків погоди та детального продуманого плану автоматичного поливу максимально точно розраховується об'єм води, що ідеально підходить для кожного типу рослин. Таким чином, встановлення системи автономного поливу та метеостанцій забезпечує суттєву економію Ваших коштів.

Гарантія рівномірного та своєчасного зрошення.

Установка системи автоматичного поливу дозволяє виключити низку серйозних помилок, можливих при ручному поливі завдяки людському фактору. Професійний підхід до вибору типу дощувачів та грамотний план автоматичного поливу, створений з урахуванням усіх особливостей Вашої ділянки, гарантує отримання кожною рослиною оптимальної норми поливу.

Для розрахунку необхідної кількості води та відповідного часу поливу в системах автономного поливу встановлюються спеціальні датчики погоди. За допомогою датчиків погоди проводиться контроль температури навколишнього середовища, швидкості вітру та кількості атмосферних опадів. Наприклад, у разі сильного вітру, дощів або раптових заморозків, метеостанція автоматично відключає полив, що дозволяє захистити рослини і уникнути безглуздої витрати води.

Для комплексного догляду за рослинами на Вашій ділянці наша компанія пропонує широкий асортимент систем автоматичного поливу. Ми допоможемо Вам визначитися з вибором системи автономного поливу, а також складових (зрошувачів, метеостанцій, контролерів), що ідеально підходять саме для Вашої ділянки. Незалежно від масштабу робіт, ми підберемо найкращу систему автономного поливу для будь-якого типу ландшафту, від невеликих квітників та посадок, до футбольних чи гольф полів. Вибираючи автоматичні системи поливу від компанії Landscape Solutions, ви отримуєте не тільки професійний підхід до вибору та встановлення якісної системи зрошення, але також повний комплекс послуг з гарантованого обслуговування Вашої системи автономного поливу.