Landscape Solutions

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ШТУЧНІ ВОДОЄМА

Про штучні водоймища

Вода – один із найпривабливіших елементів у ландшафтному дизайні. Басейни, штучні водоймища, фонтани, штучні струмки, водоспади та інші водні пристрої одним своїм зовнішнім виглядом здатні перетворити будь-яку ділянку на справжній витвір мистецтва.

Штучні водойми та різні водні елементи, крім виключно декоративних функцій, здатні сприятливо впливати на мікроклімат та екологічний стан навколишнього середовища. Стиль, форма і місце розташування водойм та інших водних споруд повинні відповідати і гармонійно поєднуватися з іншими елементами дизайну Вашої ділянки.

З точки зору функціональності, штучні водойми діляться на: декоративні, ландшафтні, водоймища для водного спорту, водоймища для розведення та лову риби, багатофункціональні водоймища, а також зрошувальні контейнери та протипожежні резервуари. Популярним способом оформлення штучних водойм для модифікації їх функцій чи зовнішнього вигляду є створення додаткових водних конструкцій. Водні елементи для входів\в'їздів на територію, штучні водоспади, фонтани, а також штучні скелі та струмки можуть стати ефектною прикрасою штучних водойм, або послужити вдалим рішенням як окрема декоративна композиція для ділянок з невеликою площею.

При створенні штучних водойм та інших водних елементів, важливо пам'ятати, що однією з ключових особливостей води є її здатність до руху. Грамотне проектування і влаштування водойм дозволяє не тільки ушляхетнити зовнішній вигляд ландшафту, але і надавати позитивний вплив на емоційний стан людини. Штучні струмки, фонтани та штучні водоспади – приклади вдалого використання динамічних властивостей води. Звуки дзюрчання струмків та гарні водні переливи піднімають настрій і діють на людину підбадьорливо. У той же час ставки для розведення та лову риби та інші штучні водойми, вода в яких перебуває в статичному стані, виглядають умиротворюючою і створюють відчуття розслабленості та спокою.

Вибираючи розташування штучного водоймища, варто подбати про достатню кількість освітлення, щоб створити відповідні умови для розвитку водних рослин. Штучні водоймища потрібно розміщувати подалі від дерев, щоб опадаюче листя не засмічували водну поверхню. При створенні водойм для водного спорту, басейнів та інших ландшафтних водойм, конструкція яких вимагає постійної фільтрації води, хорошим рішенням буде їхнє розміщення поблизу джерела електроживлення. Проектування штучних водойм з урахуванням усіх вищевказаних параметрів є гарантією створення водойми з ідеальними умовами для збереження хорошого стану води, а також відповідного мікроклімату для різного виду риб та прибережних рослин. Заключним, але не менш важливим етапом у процесі проектування та створення штучних водойм є підбір додаткових декоративних елементів і благоустрій прибережних зон.

Компанія Landscape Solutions готова надати Вам повний комплекс послуг з проектування, створення, оформлення, а також реставрації та обслуговування водойм будь-яких розмірів та модифікацій. Наш професійний підхід, унікальні дизайнерські рішення, а також використання передових сучасних технологій дозволяють впроваджувати в життя найскладніші та сміливіші ідеї для створення ідеальних штучних водойм та перетворення звичайного ландшафту на найкрасивіший сад Вашої мрії.