Landscape Solutions

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РУЛОННІ ГАЗОНИ

Про рулонний газон

Рулонний газон – це сучасна технологічна та ефективна альтернатива звичайному посіву трав'яного покриття, а також один із найкращих способів для благоустрою вашої ділянки у найкоротші терміни.

Оформлення присадибного ландшафту за допомогою декоративних рулонних газонів має низку незаперечних переваг:

Універсальність. Укладання газону, як правило, займає невелику кількість часу (від кількох годин до двох днів, залежно від вихідного стану та рівномірності грунту) і може проводитися в будь-який зручний для Вас час (з початку весни до кінця осені). Ще одним вагомим аргументом на користь рулонного газону є те, що він чудово укладається на проблематичних ділянках рельєфу (схили, неродючий ґрунт), де виростити звичайний посівний газон було б просто неможливо.

Миттєвий декоративний ефект. Відразу після посадки рулонний газон перетворює зовнішній вигляд Вашого ландшафту, наголошуючи на його перевагах і приховуючи недоліки.

Витривалість. Декоративний газон вирощується у широтах нашого клімату та адаптується до будь-яких погодних умов. Рулонний газон може без шкоди для якості і зовнішнього вигляду переносити, як сильні похолодання, так і тривалі періоди впливу сонця і посухи. Найбільш популярні садово-паркові газони також стійко переносять усілякі механічні навантаження і не бояться витоптування, а у разі підвищених навантажень (наприклад, на спортивних майданчиках) є можливість підібрати спеціальний рулонний газон, який буде розрахований саме на такий спосіб експлуатації.

Простота у догляді. Ретельний догляд за декоративним рулонним газоном включає регулярний полив і стрижку. Вирощений у спеціальних розсадниках і попередньо оброблений рулонний газон захищений від появи бур'янів та інших шкідників протягом принаймні кількох років.

За своїм призначенням рулонні газони поділяються на кілька видів:

Звичайні (садово-паркові) декоративні рулонні газони. Газон, вирощений, як правило, з вузьколистих злаків. Найчастіше такий вид газону використовується у парках та присадибних ділянках. Спортивні. Рулонні газони вирощені із спеціальних газонних трав. Такі газони більш стійкі до витоптування та інших механічних навантажень, а також несприятливих погодних умов.

Спеціальні рулонні газони. Рулонні газони призначені для покриття проблематичних з точки зору ґрунту ділянок, як правило, неправильної геометричної форми. Або декоративні газони до складу яких входять квітучі рослини задля досягнення максимального декоративного ефекту.

Як вибрати рулонний газон?

Рулонний газон дозволяє надати ділянці завершеності максимально швидко. Однак, щоб уникнути помилок та отримати ефектний результат, при його виборі слід враховувати цільове призначення призначенням та відповідність критеріям якості. Це допоможе уникнути розчарування і не марнувати кошти даремно.

Рулонні газони, як і будь-які інші, за своїм зовнішнім виглядом та характеристиками діляться на типи. Розглянемо основні з них, що відрізняються естетичними та експлуатаційними властивостями.

Універсальний рулонний газон
Універсальна травосумішка використовується для найбільш поширеного типу газону, що поєднує привабливість та функціональність. Він помірно стійкий до витоптування, довговічний, досить невибагливий і відносно простий у догляді. До його складу найчастіше входять костриця, тонконіг і райграс. Їхнє поєднання має приємний насичено-зелений колір.

Спортивний рулонний газон
Спортивний газон призначений для спортивних майданчиків та місць з досить активним прохідним використанням. Основні його властивості – стійкість до витоптування, еластичність, міцність та швидке відростання трави. Укладання рулонного газону такого типу вимагає особливо ретельної підготовки ґрунту та грамотного поєднання дернин.

Партерний рулонний газон
Газон з підвищеними декоративними якостями зветься партерним. Він вибагливий до умов вирощування, не любить нестачі сонця та надлишку вологи, не пристосований до активного ходіння по своїй поверхні. Такі бархатисті ніжні газони укладають у місцях, що виключають активне переміщення, але є своєрідною вітриною ділянки. До складу травостою партерного газону входять види вівсяниць, полів і мятликів з ніжною та яскравою зеленню.

Крім технічних характеристик полотна рулонного газону, звичайно ж, важливим критерієм вибору при покупці є його якість.

Якісний рулонний газон має однакову товщину по всій площі дернини. Колір трави соковитий та яскравий, вона нещодавно пострижена. Коріння рослин добре розвинене, ґрунт між ними не глинистий і не несе надлишку піску та каміння. Крім того, дернини якісного рулонного газону повинні бути вільні від шкідників та бур'янів.

Найчастіше при виробництві рулонних газонів використовують такі розміри:
стандартний – висота трави 4-6 см, кореневий шар 1,5-2 см, площа покриття 0,8 кв.м (0,4 х 2 м);
смарт-рол - полотнище 0,53 х 25 м з висотою 2-6 см;
біг-рол - полотнище 1,2 х 25 м з висотою 2-6 см (це тип рулону використовується для великих площ).

Зателефонувавши до нас, ви зможете купити рулонний газон типу, що вас цікавить, і замовити послуги з його укладання. Ми із задоволенням допоможе вам визначитися з вибором та надамо всі необхідні супутні послуги, включаючи доставку рулонних газонів та догляд за ними.